+ powrót

O nas

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku od lat słynie z organizacji imprez żeglarskich. Tutaj odbywają się zawody żeglarskie o randze międzynarodowej i krajowej. Mamy doświadczenie w organizowaniu nie tylko zawodów żeglarskich, ale też obozów sportowych i imprez rekreacyjnych.

 

Atrakcyjność pobytu podnoszą walory turystyczno - krajoznawcze, specyficzny mikroklimat, zabytki związane z historią ziemi puckiej i jej bogatymi tradycjami morskimi oraz liczne imprezy prezentujące kulturę kaszubską.

 

Mamy swoje atuty... Długi pas wybrzeża Zatoki Puckiej z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Interesujące plenery kulturowo - przyrodnicze: Wieś Mechowo i Groty Mechowskie, Puszcza Darżlubska, trzy kwalifikowane szlaki turystyczne wychodzące z Pucka.

 

Dla miłośników koni polecamy stadniny. Natomiast wszystkich rowerzystów zapraszamy na przejażdżki rowerowe niezwykle urokliwymi szlakami.

Sanktuarium Maryjne w Swarzewie w czasie letnich odpustów integruje ludność miejscową i letników. Ta forma turystyki jest wciąż niezwykle aktualna...

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa.

 

Czekamy na zgłoszenia:
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Lipowa 3c
84-100 Puck
tel. (58) 673 29 51 lub (58) 673 26 10